راهنمای استفاده از سامانه

راهنمای ایجاد مراسم در سامانه یادبود

برای ایجاد یک مراسم یادبود، شش مرحله‌ی مجزا در نظر گرفته شده است که در هر یک از این مراحل بایستی اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. پس از طی این مراحل مراسم یادبود ایجاد می‌شود و شما می‌توانید در موعد مقرر آن را برگزار کنید. در ادامه هر یک از مراحل شش‌گانه به طور مختصر توضیح داده شده است. توجه داشته باشید که در طول این مراحل، می‌توانید با قرار دادن نشانگر ماوس روی گزینه‌ها توضیحات مربوطه را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید مراسم را کاملا به صورت آفلاین و از طریق تماس با ادمین سامانه یادبود ایجاد کنید.


مرحله اول؛

اطلاعات متوفی: در این مرحله از شما خواسته می‌شود تا نام متوفی یا نامی که به آن شهره بوده است را وارد نمایید و شرح حال مختصری در مورد او بنویسید. در این صفحه می‌توانید عکس شخص متوفی را نیز ضمیمه کنید.

مرحله دوم؛

اطلاعات کلی یادبود: در این مرحله بایستی یک عنوان برای مراسم یادبود مشخص کنید. همچنین لازم است که طول مدت برگزاری مراسم، تاریخ و زمان برگزاری آن را هم مشخص کنید. به منظور فراهم آوردن امکان تماس ادمین سامانه با شما لازم است که شماره تماس خودتان را در اختیار ما بگذارید. در نهایت از شما خواسته می‌شود مشخص کنید که آیا می خواهید مراسم شما به صورت خصوصی برگزار شود یا عمومی. در یک مراسم عمومی حتی افراد غریبه نیز می‌توانند مشارکت داشته باشند؛ در صورتی که مراسم خصوصی صرفا برای مهمانانی است که خود شما آن‌ها دعوت می‌کنید.

مرحله سوم؛

انتخاب فایل‌های صوتی: شما می‌توانید برای مراسم یادبود چند فایل صوتی در نظر بگیرید تا مهمانان هرگاه تمایل داشتند به آن‌ها گوش دهند. در این مرحله می‌توانید از بین فایل‌های صوتی پیش‌فرض یک یا همه موارد را انتخاب کنید.

مرحله چهارم؛

مشخص کردن برگزارکنندگان: در این مرحله باید تعیین کنید که چه کسی یا چه کسانی مراسم یادبود را میزبانی می‌کنند. کافیست هر بار بعد از تکمیل مشخصات یکی از میزبانان کلید افزودن میزبان جدید را بفشارید. در صورتی که تمایل به انتخاب فایل‌های صوتی مدنظر خودتان را دارید، در مرحله بعدی این امکان برای شما فراهم شده است.

مرحله پنجم؛

امکانات یادبود: در این مرحله از شما خواسته می‌شود تا امکاناتی را که برای مراسم یادبود مد نظر دارید مشخص کنید. با استفاده از این امکانات شما می‌توانید برای مهمانان ویژه خود جایگاه اختصاصی در نظر بگیرید، فایل‌های صوتی و تصویری دلخواه خودتان را در طول مراسم پخش کنید، ویدئوکلیپ اختصاصی تهیه کنید، شرایط را برای قرائت قرآن و اذکار فراهم کنید و در نهایت از کلیه فعالیت‌ها و پیام‌های مربوط به مراسم یک گزارش کامل در اختیار داشته باشید. همچنین می‌توانید از پشتیبانی سامانه یادبود بخواهید تا کلیه فعالیت‌های مراسم را رصد کند و از این طریق از بروز موارد غیرقابل پیش‌بینی جلوگیری کنید. توجه داشته باشید که در صورت انتخاب گزینه‌های فایل اختصاصی یا ویدئوکلیپ اختصاصی بایستی فایل‌های خود را برای ادمین ارسال کنید.

مرحله ششم؛

نمایش جزئیات یادبود: در این مرحله که مرحله نهایی ایجاد مراسم یادبود است، کلیه‌ی اطلاعاتی که در مراحل قبلی وارد شده است به همراه یک فاکتور از هزینه‌های مراسم به صورت یکجا به شما نمایش داده می‌شود. در صورت ناهمخوانی اطلاعات می‌توانید آن‌ها را ویرایش کنید. در غیر این صورت با فشردن کلید پرداخت وارد فرآیند پرداخت می‌شوید.